כל המידע על חופשה בבוקרשט.

כל המידע על חופשה בבוקרשט.

ארמון הפרלמנט בוקרשט

המדריך הזה הוא חלק מסידרת מדריכים על בוקרשט. במדריך הזה נתמקד בעיקר באטרקציות של בוקרשט למטיילים אבל כדי להשלים את התמונה מומלץ לראות את שאר המדריכים שלנו. כדאי מאוד לקרוא את המדריך לטיול בבוקרשט עם ילדים, את חוות הדעת על מלונות בבוקרשט ואת המדריך הטכני לתייר, על שדה התעופה, תחבורה ציבורית, המרת כספים ועוד.

מה לעשות בחופשה בבוקרשט רומניה? ניסינו לאסוף בשבילכם את כל האטרקציות המוזיאונים ונקודות העניין, את הפארקים, המלונות המומלצים, חיי הלילה המעניינים ואפשרויות הבילוי עם ילדים. אם יש לכם דברים להוסיף או לתקן נשמח אם תעשו את זה בתגובות.

בשנים האחרונות הבירה הרומנית בוקרשט הפכה לאחד מיעדי התיירות הפופולריים ביותר למי שמחפש חופשה יפה וזולה.

אטרקציות בבוקרשט

סיור חינמי בבוקרשט. מי שמסתדר טוב עם אנגלית יכול להצטרף לאחד משני סיורים חינמיים שיש בבוקרשט להכרת העיר. הראשון עוסק בסיפור של בוקרשט, והשני בארכיטקטורה של בוקרשט ובהשפעות הצרפתיות עליה. אפשר לראות פרטים ולהרשם לסיורים באתר האינטרנט הזה או להצטרף לסיורים אחרים שמוצעים באתר הזה.

כמות הבניינים ההיסטוריים היפים שנמצאים בבוקרשט היא מאוד גדולה ולכן אנחנו חילקנו אותם למספר אזורים, שבהם יש מספר אתרים סמוכים זה לזה. כמובן שאפשר לבחור מכל אזור רק חלק מהאתרים ולצרף אזורים שקרובים אחד לשני. בגדול, יש שני אזורים שבהם רוב המבנים מרוכזים: שדרות הניצחון ורובע ליפינסקי. יש שני בניינים חשובים שנמצאים מחוץ לאזורים האלה (מרחק של כשני ק"מ) שהם ארמון הפרלמנט (שהוא מבנה חובה בטיול בבוקרשט) ושער הניצחון.

ארמון הפרלמנט ושער הניצחון

ארמון הפרלמנט (Palatul Parlamentului). אתר: cic.cdep.ro כתובת: Izvor 2. בניין מפואר וענק שנבנה על ידי הרודן של רומניה ניקולאה צ'אושסקו. זהו אחד המבנים הגדולים והמפוארים ביותר שיש בעולם כולו, והוא ממחיש את היכולות שהיו לרודן. בבניין יש מעל 1000 חדרים ובתוכו יש לובי ברוחב של יותר מ100 מטר. יש בבנין גם מקלט גרעיני.
אם רוצים לסייר בתוך המבנה עם הדרכה אז כדאי להזמין סיור מראש דרך אתר האינטרנט. הסיור מאפשר לראות את המבנה הענק הזה מבפנים ונותן מבט על נופים מדהימים. שימו לב באתר שחלק מהסיורים כוללים עלייה וירידה במדרגות וחלק אפשריים בעזרת מעלית. המחיר של הסיור הסטנדרטי הוא 35 ליי. בכל מקרה, המבנה יפה מאוד גם מבחוץ, ולכן גם אם החלטתם לא לסייר בפנים כדאי מאוד לראות אותו.

שער הניצחון. השער הוא העתק של שער הניצחון בפריז. במקור השער נבנה בעקבות הניצחון של הרומנים במלחמת העצמאות ב1878, והוא נבנה מחדש אחרי מלחמת העולם הראשונה. הגובה של השער הוא 27 מטר. ניתן לעלות דרך גרם מדרגות פנימי ולראות תמונת נוף של העיר מלמעלה. בראשון בדצמבר יש מתחת לגשר מצעד מרשים של חיילי צבא רומניה.

רחוב הניצחון (Calea Victoriei)

רחוב הניצחון הוא אחד הרחובות הישנים בבוקרשט ואחד הסואנים שבהם ולאורכו נמצאים כמה מהבניינים הכי יפים של העיר כמו ארמון קנטקוזינו, הבניינים השונים בכיכר המהפכה וארמון הבנק לחסכנות.

 • ארמון קנטקוזינו. (Palatul Cantacuzino) כתובת: Calea Victoriei 141. ג'ורג'ו קנטוזינו היה ראש ממשלה ברומניה והיה איש מאוד עשיר ולכן הוא רצה שהבית שלו יהיה הבית הכי יפה באזור. הוא בנה בית גדול ומרשים שעשוי בסגנון בנייה צרפתי. היום יש בבית מוזיאון (פירוט על המוזיאן בהמשך ברשימת המוזיאונים).
 • כיכר המהפכה (Piata Revolutiei). הפרסום הגדול של הכיכר התרחש בשנת 1989 כאשר המוני רומנים התאספו בכיכר ב21 בדצמבר להפגין נגד השלטון הרודני הקומוניסטי של צ'אושסקו, עד לנפילתו ותפיסתו באותו יום. ההתרחשויות האלו נצפו על ידי מליוני צופים ברחבי העולם בטלויזיה.
  הכיכר הזו הייתה כיכר היסטורית עוד לפני ההתרחשויות הדרמטיות של אותו היום. בתוך הכיכר נמצאים מספר בניינים מרשימים. בכיכר נמצא האתנאום הרומני (Atheneul Roman) אתר: fge.org.ro. הבניין המרשים הזה לאומנות עם הכיפה הגבוהה והעמודים נראה כמו מקדש עתיק, אבל הוא נבנה בשנת 1888. התורם הראשי של הבניין פשט את הרגל באמצע הבנייה, ושאר הכסף הגיע במבצע התרמה מרשים של המוני אנשים רומנים פשוטים שרצו לדאוג למשכן לתרבות הרומנית. בתוך המבנה יש הרבה עיטורים שמתארים את ההסטוריה של רומניה.
  בתוך הכיכר נמצא גם הארמון המלכותי (Palatul Regal) שהיה מקום המשכן של המלך קרול השני ושל בנו המלך מיכאי עד שבשנת 1947 הקומוניסטים ביטלו את המלוכה. היום יש בבנין הזה את המוזיאון לאומנות (פירוט עליו בהמשך). ליד הארמון נמצא אולם קונצרטים גדול שנבנה על ידי המפלגה הקומוניסטית כדי שניתן יהיה לכנס את הוועידה הגדולה של הצירים הקומוניסטים ברומניה, ולשמוע את הנאומים של צ'אושסקו. בכיכר נמצא גם מלון אתני פאלאס העתיק וכנסייה קטנה בשם Kretzulescu.
 • מול הארמון המלכותי עומדת הספרייה המרכזית של בוקרשט (Biblioteca Centrală Universitară). זהו בניין מאוד מרשים שבכניסה אליו יש פסל יפה של המלך קרול הראשון.
 • מועדון הצבא הרומני Regina Elisabeta 21. הבניין נבנה בשנת 1912 כדי לשרת את האליטה הצבאית של רומניה. היום הקומה העליונה משמשת כספריית הצבא ובקומה התחתונה נערכים אחת לכמה זמן אירועים רשמיים.
כיכר המהפכה
ארמון הבנק לחסכנות
 • ארמון הבנק לחסכנות (CEC). כתובת: Calea Victoriei 11. זהו אחד הבניינים המרשימים ביותר בבוקרשט גם ביום וגם בלילה. הבניין נבנה במאה ה19 כדי לשרת את בנק החסכונות הראשון ברומניה. המבנה נבנה על יד האדריכל פאול גאוטרנו, שבנה עשרות מהמבנים בעיר הישנה. הדרך הטובה ביותר להביט על הבנק היא מהמוזיאון להיסטוריה שנמצא ממול.
 • כיכר האוניברסיטה (Piata Universitatii). הכיכר היא אחד המקומות הסואנים ביותר בבוקרשט בכל שעות היום. הכיכר מוקפת במספר בניינים מרשימים – האוניברסיטה, בית החולים קולטה שהוא בית החולים בעתיק ביותר ברומניה (בית החולים פעיל ולכן לא ניתן לסייר בתוכו), כנסייה ישנה ליד בית החולים וארמון סוצו שנבנה עבור שר בכיר בממשלה הרומנית במאה ה19. בכיכר עצמה יש ארבעה פסלים של דמויות רומניות חשובות: ספירו הארט (מתמתיקאי), ג'יורגה לזר (מחנך), מיכאי האמיץ (נסיך רומני) ויון הליאדה רדולסקו (משורר ופוליטיקאי). מתחת לכיכר יש תחנה של הרכבת התחתית.

מכיכר האוניברסיטה ניתן לעבור במהירות לאתרים של רובע ליפינסקי.

רובע ליפינסקי והעיר העתיקה

 • רובע ליפסקני. כתובת: רחוב Lipscani. האזור הזה היה למשך שנים רבות האזור המסחרי התוסס של בוקרשט. למשך שנים רבות כל המהגרים שהגיעו לבוקרשט קבעו באזור את החנויות שלהם, ולכן האזור נקרא על שם אזור לייפציג שבגרמניה שממנו הגיעו רבים מהסוחרים. היום זהו אזור בעל רחובות צרים שיש בו הרבה גלריות אמנות, חנויות של ענתיקות ובתי קפה.
רובע ליפנסקי
 • הבנק הלאומי (Banca Nationala). אתר: bnr.ro כתובת: Lipscani 25. הבניין היפה הזה מורכב מחלק עתיק וחלק חדש יותר, ויש בתוכו מוזיאון שמאפשר לבקר בבניין היפה הזה ולראות את ההיסטוריה של המטבעות ברומניה.
הבנק הלאומי
 • מסעדת קרון העגלה (Carul cu Bere). כתובת: Stavropoleos 3. המסעדה הזו הייתה למשך שנים אזור המפגש של הבוהמיה בבודפשט. המסעדה הזו מאוד מסוגננת מבחינה אדריכלית גם במראה החיצוני וגם במראה הפנימי.
 • בית המשפט הישן (Biserica Curtea Veche). כתובת: Franceza 25 – 31. בית המשפט נבנה על ידי וולאד השלישי, שעל בסיס דמותו נכתבה האגדה על דרקולה. האגדות על דרקולה מספרות שהוא נהג להחזיק את האויבים שלו בצינוק ענק שהכניסה אליו הייתה מהמבנה הזה. ליד המבנה של בית המשפט הישן עומדת הכנסייה העתיקה ביותר בבוקרשט, ובה נעשו למשך כמה מאות שנים ההכתרות של הנסיכים של בוקרשט.
 • בית המלון מנוק (Hanul lui Manuc). כתובת: Franceza 62. המלון העתיק ביותר של בוקרשט שנוסד בשנת 1808 על ידי סוחר אמריקאי עשיר, ועדיין ניתן לראות בו את האווירה והארכיטרקטורה של התקופה. במלון זה נערכו שיחות השלום שסיימו את המלחמה בין האמפריה העותומנית לרוסיה בתחילת המאה ה19. לבחירתכם אם לעצור ולקנות משהו לאכול באווירה המיוחדת הזו.
 • פארק מים טרמה פארק (Therme) אתר: therme.ro. כתובת: Calea Bucuresti 1K. רוב המידע על הפארק המיוחד הזה שהוא אתר חובה לכל משפחה שמטיילת בבוקרשט ניתן לקרוא במדריך שלנו לבילוי בבוקרשט עם ילדים.

רחוב בעיר העתיקה

מוזיאונים בבוקרשט

 • המוזיאון הלאומי לאמנות. mnar.ro. כתובת: Victoriei 49. נמצא בארמון המלכותי בכיכר המהפכה. סגור בימי שני ושלישי. המוזיאון מחולק לשני חלקים, אחד של אמנות רומנית מקומית והשני של אומנות אירופאית כללית. המוזיאון של האמנות הרומנית כולל ציורים יותר חשובים ויש בתוכו חדרים מכנסיות שהוצלו בזמן שהקומוניסטים ניסו להרוס אותן.
 • המוזיאון הלאומי להיסטוריה. אתר: mnir.ro. כתובת: Victoriei 12. המוזיאון נמצא מול הבנק לחיסכון, בבניין מתחילת המאה ה20 ששימש את הדואר הישן. המוזיאון מציג את ההיסטוריה החל מהתקופות הפרה היסטוריות ועד לתקופה המודרנית. יש במוזיאון 41 חדרי תצוגה, שבמרכזם חדר עם כשלושת אלפים חפצים מזהב, ובתוכם גם מספר אוצרות מהמאה ה4 לספירה.
 • הבית של צ'אושסקו (Muzeul Palatul Primaverii). אתר: CasaCeausescu. כתובת: Primaverii 50. סגור בימי שני. הבית הזה שימש למשך 25 שנה את הרודן ואת בני משפחתו והצצה אליו מאפשרת להבין את הפער העצום שהיה בין החיים שלו לבין החיים של האנשים העניים הפשוטים ברומניה. היום יש במקום גם תצוגה של פריטי אומנות שונים.
 • ארמון קוטרוצ'ן. (Muzeul National Cotroceni). אתר: muzeulcotroceni.ro. כתובת: Geniului 1 (ליד הגן הבוטני). סגור בימי שני. הבניין נבנה על ידי הנסיך קוטרוצ'ן אבל עיקר הפרסום שלו הגיע בגלל שהוא היה ביתו של המלך קרול הראשון ששינה לגמרי את האדריכלות של הבית. היום ניתן לראות במוזיאון הזה את מראה הטירה מבחוץ, יחד עם תמונות מעניינות מתקופת ימי הביניים. יש במקום סיורים מאוד מוצלחים באנגלית.
ארמון קוטרוצ'ן
 • מוזיאון האיכר הרומני (Muzeul Taranului Roman). אתר: muzeultaran. כתובת: Kiseleff 3 המוזיאון נמצא בתוך פארק הרסטראו. סגור בימי שני. מוזיאון שמתאר את החיים של האיכרים הפשוטים ברומניה הכפרית. המוזיאון מעמיק לתוך כל החלקים של חיי היום יום החקלאיים והבייתיים ברומניה במאות הקודמות. יש במוזיאון מעל 18,000 כלי חרס ו20,000 תלבושות שונות. ב1996 המוזיאון זכה בפרס מוזיאון השנה באירופה.
 • מוזיאון גריגורה אנפיטה לטבע (Muzeul National de Istorie Naturala). אתר: antipa.ro. כתובת: Kiseleff 1 (ליד מוזיאון האיכר הרומני). סגור בימי שני. מוזיאון להסטוריה של הטבע שכולל הצגה של מאובנים רבים של כל החיות כולל מאובן של דינוזאור. יש במוזיאון תצוגה יפה של פרפרים.
 • מוזיאון ג'ורגה אנסקו. (Muzeul National George Enescu). אתר: GeorgeEnescu. כתובת: Victoriei 141. המוזיאון נמצא בתוך ארמון קנטקוזינו. סגור בימי שני. המוזיאון מציג מסמכים שקשורים למלחין ואמן הכינור הרומני ג'ורג'ה אנסקו.

בוקרשט היהודית

הקהילה היהודית בבוקרשט היתה הקהילה הגדולה ביותר במדינה והגיעה בשיא ל40,000 איש והיו בה 70 בתי כנסת. השואה והשלטון הקומוניסטי החריבו את הקהילה היהודית והיום יש מעט מאוד יהודים בעיר. ניתן לקרוא עוד על ההיסטוריה של הקהילה כאן.

יש מספר בתי כנסת ונקודות עניין יהודיות שניתן לבקר בהם בבוקרשט. כל האתרים נמצאים בשכונה היהודית הצמודה לעיר העתיקה של בוקרשט.

בית הכנסת של בןקרשט
 • בית הכנסת המרכזי של בוקרשט (Sinagoga Mare). כתובת: Mamulari 3. נקרא גם בית הכנסת הפולני. בבית הכנסת הזה התפללו דמויות יהודיות חשובות כמו המלבי"ם ואחרים. בית הכנסת נראה יותר מרשים מבפנים מאשר המראה שלו בחוץ.
 • המוזיאון להיסטוריה היהודית של רומניה. אתר: romanianjewish. הכניסה חינם. בתוך בית הכנסת יש מוזיאון שאוסף ספרים חשובים וציורים שצוירו על ידי יהודים רומנים לאורך הדורות. במוזיאון יש גם חפצי דת רומניים ישנים.
 • בית הכנסת הכוראלי (Templul Coral). אתר: jewishfed.ro כתובת: Sfanta Vineri 9. בית כנסת רפורמי שפעל ופועל גם היום בבוקרשט. המחלוקת בין האורתודוכסים לרפורמים בבוקרשט הייתה מאוד חריפה, ולכן צחוק הגורל הוא שהיום בית הכנסת משמש כבית כנסת אורתודוקסי. בית הכנסת הוא בעל מראה ייחודי בעיקר בזכות הצריחים היפים שלו ובזכות ציורי הפנים המרשימים שלו. המחיר של כניסה לסיור בבית הכנסת היא 10 ליאו לאדם.
 • בית הכנסת ישועה טובה. אתר: chabadromania כתובת: Tache Ionescu 9. בית כנסת פעיל נוסף בבוקרשט שבו פעיל היום המרכז של חב"ד שמספק היום גם שירותים דתיים כמו ארוחות שבת, ארוחות יומיות לבתי המלון ועוד.
 • הקהילה היהודית של בוקרשט. אתר: jcc.ro. כתובת: Popa Soare 18. הקהילה היהודית של בוקרשט מפעילה בניין שניתן למצוא בו עונג שבת ומסעדה שמציעה אוכל יהודי.
 • אנדרטת השואה. כתובת: Anghel Saligny 1. אנדרטה לזכר נרצחי השואה יהודים וצוענים. מרכז האנדרטה הוא עמוד ברזל ענק שבראשו כתובה המילה יזכור, שנראה היטב מארמון העם או מגן צ'ישמיג'יו. ליד העמוד ברחבה יש מגן דוד חלוד וארגז של אבני מצבות יהודיות. ליד הרחבה יש חדר זיכרון באדמה שאמור לציין קבר אחים.
 • התיאטרון היהודי. (Teatrul Evreiesc de Stat). אתר: Teatrul-Evreiesc. כתובת: Iuliu Barasch 15. הצגות ביידיש או ברומנית.
בית הכנסת הקוראלי בוקרשט
בית הכנסת הקוראלי בוקרשט

בתי מלון מומלצים בבוקרשט

 • מלון Grand Hotel Continental. כתובת: Calea Victoriei. מלון חמישה כוכבים מפואר ומומלץ ששוכן בדרך הניצחון היפה. המלון נמצא חמש דקות מהאתרים החשובים של בוקרשט. חדרים גדולים ונקיים. ארוחת בוקר טובה.
 • מלון Epoque Hotel. כתובת: Intrarea Aurora 17C . מלון בוטיק אינטימי ומפנק ברמה של חמישה כוכבים במרחק עשר דקות ממרכז העיר. מתאים מאוד למי שמחפש פינה חמימה ומפנקת בחופשה.
 • מלון Hotel Berthelot. כתובת: Gen. Berthelot 9. מלון בוטיק ברמה של ארבעה כוכבים שנמצא קרוב לעיר העתיקה. חדרים נקיים וארוחת בוקר טובה. תמורה טובה מאוד למחיר יחסית זול.
 • מלון Athina Suites Hotel. כתובת: Mihai Eminescu 92. מלון קטן עם 4 יחידות אירוח. חדרים מרווחים מאוד ונקיים מאוד. מלון עם תודעת שירות גבוהה ונעימה. קרוב לבית חב"ד.
 • מלון Studio One Accommodation Suites. כתובת: Strada Preciziei. מלון חדיש מאוד ונעים מאוד. קצת יותר רחוק ממרכז העיר. המחיר שלו יחסית זול לשירותים שהוא מציע.
 • מלון דירות Good Living. כתובת: Strada Mitropolitul Nifon. מלון דירות מאוד מומלץ. דירות מאוד יפות ונעימות.
בוקרשט I המקומות שאסור לפספס בטיול הקרוב לבוקרשט

פארקים בבוקרשט

 • פארק הרסטראו (Parcul Herastrau). כתובת: Kiseleff 32. בגן הגדול הזה יש הרבה מאוד אטרקציות נחמדות, כמו השכרת סירות, מגרשי טניס והשכרת אופניים. האזור של הפארק הוא אחד האזורים היקרים למגורים בעיר. בתוך הפארק נמצא מוזיאון האיכר הרומני ומוזיאון הטבע של גריגורה אנטיפה. מקום נהדר לבילוי עם ילדים.
 • גן צ'ישמיג'יו (Gradina Cismigiu). כתובת: Regina Elisabeta, נמצא ממול בניין העירייה. זהו הגן הציבורי העתיק ביותר ברומניה. בגן יש סוגי עצים מכל רחבי רומניה והוא יכול להיות מקום נהדר להפסקת טבע באמצע הסיור העירוני.
 • הגן הבוטני (Gradina Botanica). כתובת: Cotroceni 32 (ליד ארמון קוטרוצ'ן). בגן המרשים הזה יש אלפי סוגים של עצים ופרחים מרחבי רומניה כולה. יש גם בריכת דגים ומוזיאון קטן בפנים.
 • פארק קרול הראשון (Parcul Carol I). כתובת: Calea Serban Vodá. הגן היפה ביותר בבוקרשט. בתוכו יש אנדרטה לחייל האלמוני. מהאנדרטה יש תצפית טובה על העיר עצמה.
פארק קארול הראשון

קניות בבוקרשט

 • קניון אפי. אתר: aficotroceni.ro . קניון גדול מאוד (נבנה בזמנו על ידי לב לבייב). בקניון יש המון מותגים ידועים. בתוך הקניון יש גם מקום להחלקה על הקרח וג'מבורי גדול, והרבה מסעדות ובתי קפה.
 • קניון Park Lake. אתר: parklake.ro. כתובת: ‪Liviu Rebreanu‬. קניון גדול ויפה ליד פארק ואגם שמאפשר בילוי נוסף. בחורף יש משטח החלקה על הקרח בחוץ.
 • קניון Baneasa Shopping City. אתר: baneasashoppingcity. כתובת: Ploiesti 42 קניון נוסף גדול בצפון העיר שנראה מאוד טוב.
 • חנות Cărturești Carusel. אתר: carturesticarusel. כתובת: Lipscani 55. חנות מתנות וגאדג'טים מאוד מעניינת שנמצאת בתוך העיר ברחוב ליפסקני.

תרבות ואומנות בבוקרשט

 • האופרה והבלט הלאומיים (Opera Nationala Romana). אתר: operanb.ro. כתובת: Mihail Kogalniceanu 70. בניין האופרה הוא בניין מאוד מרשים והאופרה של בוקרשט נחשבת לאופרה מאוד ידועה ומוצלחת.
 • הפילהרמונית על שם ג'ורג'ה אנסקו (Filarmonica George Enescu). אתר: FGE.ro. כתובת: Benjamin Franklin 1. בתוך בניין האנאתום הלאומי בכיכר המהפכה.
 • תזמורת הרדיו הלאומית. אתר: OrchestreRadio. כתובת: General Berthelot 60. אחת התזמורות הטובות במדינה.
 • האופרטה הלאומית (Teatrul National de Opereta). אתר: opereta. כתובת: Nicoale Balcescu 2. באופרטה יש הצגות אופרה קלילות ויפות.
 • מועדון ג'אז artjazzclub. אתר: artjazzclub.ro. כתובת: Nicolae Balcescu 23A.
 • התיאטרון הלאומי (Teatrul National). אתר: TNB.ro. כתובת: Nicolae Balcescu 2.
 • גלריה לאומנות 418gallery. אתר: 418gallery.com. כתובת: Intrarea Armaşului.
 • גלריה לאומנות Aiurart Gallery. אתר: aiurart.ro. כתובת: Lirei 21.

חיי לילה בבוקרשט

בוקרשט ידועה גם בזכות חיי הלילה הענפים והמגוונים שלה. אחד היתרונות הברורים של בוקרשט על פני ערים אחרות בעולם היא בכך שלמרות שיש בה חיי לילה תוססים, יש בה תחושה ברורה של ביטחון אישי שמאפשרת לתיירים להסתובב בחופיות יתרה ברחובות העיר ללא חשש.

 • המועדון הגדול והמוכר ביותר הוא מועדון Bamboo (אתר אינטרנט) שידוע בזכות הגודל שלו והעיצוב המרשים שלו. המחירים במועדון הזה הם לא זולים כל כך והוא מושך את החברה הגבוהה של בוקרשט.
 • מועדון נוסף שמאוד כדאי לבלות בו בבוקרשט הוא Beat of Angles, (אתר אינטרנט) שהוא מועדון צעיר ואנרגטי שכיף מאוד להינות בו.
 • אם אתם מעוניינים במועדון שמשמיע מוסיקה קצבית של להקות רומניות מקומיות אתם מוזמנים למועדון צבעוני ויפה בשם Fratelli (אתר אינטרנט) שבו תמצאו הרבה מוסיקת רחוב ומוסיקה אלקטרונית מקומית.
 • אם אתם מחפשים ברים מקומיים טובים אתם מוזמנים לבקר בבבר הבא Bordellos – הבר הזה התחיל כחדר אחד והפך עם הזמן לשלושה מתחמים שבהם מתערבבים מוסיקה טובה וריקודים עם בירה משובחת וויסקי מעולה, והופך אותו לאחד המקומות המשובחים ביותר לבילוי בבוקרשט.

לקריאה נוספת – בלוגים על בוקרשט

הטיסות הכי טובות לבוקרשט בחודשים הקרובים

[flight to="otp"]

כתוב/כתבי תגובה