פארק טרמה בבוקרשט

פארק המים טרמה בבוקרשט הוא האטרקציה הכי פופלרית באזור. זהו אחד מפארקי המים הכי מוצלחים באירופה. אם אתם עושים טיול עם ילדים ברומניה ועוצרים ברומניה רק לימים ספורים, לא כדאי לכם לפספס את פארק המים הזה. אתם כמובן מוזמנים לקרוא גם את המדריך המלא שלנו לחופשה בבוקרשט.

מידע כללי

כמו הרבה פארקי מים גדולים אחרים, גם פארק המים תרמה מורכב מחלקים שמתאימים למבוגרים בלבד, ולכן הוא מאפשר בילוי גם למשפחות שמחפשות בילוי לילדים במקביל לבילוי למבוגרים. קחו בחשבון שהפארק מכוון לילדים בגיל יסודי ומעלה והוא פחות מתאים לילדים בגיל הרך, ולכן אם עיקר מרכז הכובד המשפחתי שלכם הוא בגיל הרך, אז הבילוי הזה פחות מתאים למשפחה שלכם. טמפרוטרת המים של פארק טרמה היא טמפרטורה קבועה של 33 מעלות ולכן הפארק מתאים גם לאנשים שבדרך כלל סובלים מכך שהמים קרים להם מדי.

אחד הדברים שקצת מעצבנים בפארק הוא שהם לא מאפשרים להכנס בלי בגד ים, כפכפים ומגבת בתיק. אם בגד הים יהיה עליכם הם לא יאפשרו לכם להכנס ותצטרכו לקנות בגד ים במקום, ולכן כדאי מאוד לדאוג לבגד ים בתיק.

פארק המים טרמה בבוקרשט

חלקי הפארק השונים

פארק המים מחולק לשלושה חלקים:

 • גאלקסי – החלק המרכזי של הפארק שמתאים גם לילדים. בחלק הזה יש 16 מגלשות מים והאורך הכולל של המגלשות שלו הוא 1500 מטרים. המגלשות הן מאוד מגוונות וכוללות גם מגלשות אבובים, בריכת גלים, אזור שיזוף עם נורות אינפרה אדום, סאוונת גשם טרופי ובריכה רגועה.
 • The Palm – חלק מוגבל לכניסה מעל גיל 16 שכולל בריכות מינרליות ואזור של מעין חוף ים.
 • Elysium – עוד חלק של הפארק שמיועד לגיל 16 ומעלה וכולל מגוון סאוונות שונות ואזור הירגעות.

שעות פתיחה ומחירים.

שעות הפתיחה של הפארק הם בימי שני עד שישי בשעות 10 בבוקר ועד 22 בערב. בימי שבת וראשון הכניסה מתחילה כבר בשעה 9 בבוקר.

המחיר של הכניסה משתנה בין הימים השונים.

בימים שני עד חמישי המחיר של הכניסה למבוגר הוא 89 לאו ולילד 72 לאו. בימים שישי, שבת וראשון המחיר למבוגר הוא 99 לאו ולילד 82 לאו. אפשר גם לקנות כרטיסים לחלק מהיום ולא ליום שלם. אנחנו ממליצים לקנות כרטיס ליום שלם כי יש מה לעשות בפארק. בכל אופן יש גם אפשרויות מוזלות של שלוש שעות או ארבע וחצי שעות.

מבוגרים יכולים לקנות גם כרטיס לחלקים האחרים של הפארק ולא רק לחלק המרכזי בתוספת של 20 לאו לכל חלק. ניתן לראות את טבלת המחירים המלאה כאן. בכניסה לפארק מקבלים גם צמידים שמאפשרים את הכניסה למתקנים לפי הכרטיס שקניתם. ניתן בעזרת הכרטיס לקנות עוד שירותים של הפארק ולשלם עליהם ביציאה.

איך להגיע לתרמה

פארק המים טרמה נמצא מחוץ לבוקרשט והפארק מפעיל הסעה לפארק דרך קו R442, שיוצא מבוקרשט עצמה. אפשר לראות פרטים על ההסעה בדף הזה. אפשר כמובן גם להגיע ברכב או בעזרת מונית ויש במקום חנייה. אפשר גם להזמין הסעה משולבת בכרטיס כניסה מהאתר הזה.

אפשרות שכדאי לשקול היא להגיע לפארק כחלק מהנסיעה בחזרה לשדה התעופה כי הפארק נמצא בכיוון של השדה. במקרה כזה אפשר להתרחץ במקלחות של הפארק לקראת ההגעה לשדה התעופה.

מחשבה 1 על “פארק טרמה בבוקרשט”

 1. תודה רבה על המידע.

  רשום באתר שלהם שהכניסה היא מגיל 14 ומעלה ולא 16, רק לידיעתך. מאמינה שהם שינו את הנהלים או משהו כזה…

  שוב תודה.
  בברכה,
  רקפת

  הגב

כתיבת תגובה