סיורים בתשלום בורשה

אחת הדרכים הטובות לטייל בעולם היא בעזרת סיורים בתשלום. אנחנו נציע כאן כמה אפשרויות שדרכם תוכלו לבנות את החופשה שלכם בורשה. אם אתם מעוניינים ליצור את הטיול שלכם בעצמכם אז כדאי שתקראו את המדריך שלנו על המקומות היפים בורשה.

אפשר להזמין את הסיורים מראש או לחפש סיורים כשאתם מגיעים לעיר. הייתרון הגדול של הזמנת סיורים מראש היא היכלות לבחור מבין המגוון הגדול של הסיורים הקיימים לאופן של הסיור שמתאים בדיוק בשבילכם

סיור באוטובוס עם עליות וירידות.

אוטובוס היפ הופ ורשה

אחת האפשרויות הנחמדות שמשלבת בין עצמאות יחסית של הטיול שלכם לבין משהו מאורגן הוא אוטובוס ההיפ הופ שעובר בכל נקודות התיירות החשובות בעיר ואפשר לעלות ולרדת ממנו בכל רגע נתון. אחרי שירדתם בנקודה מסוימת אתם יכולים פשוט לחכות עד הגעת האוטובוס הבא ואז להמשיך לנקודה הבאה. כך אתם יודעים שהצלחתם לעבור בכל נקודות התיירות החשובות של העיר. בסיור יש הדרכה קולית גם בעברית. למשפחות עם ילדים זו יכולה להיות דרך מוצלחת לשלב את החלקים ההיסטוריים של העיר כחלק מהטיול.

להזמנת כרטיסים.

סיור בעיר העתיקה עם סאגווי

אם אתם רוצים סיור שבו תספיקו בשעה וחצי לראות הרבה נקודות מהעיר העתיקה בלי להתעייף מההליכה ועם ההנאה שיש בסיור סאגווי – זה הפתרון המושלם בשבילכם. הסיור עובר ליד טירת ורשה ונהר הויסולה ונותן תצפית יוצאת דופן על המקומות החשובים של ורשה. מתאים מאוד לאלו שאוהבים את המכשירים האלו או לכאלו שרוצים להתנסות בהם כחלק מהאטרקציות של החופשה.

להזמנת כרטיסים.

סיור בורשה בעזרת אופניים

אם אתם אוהבים להתגלגל על שניים תוכלו להצטרף לסיור הזה וכך בזמן קצר להספיק לראות חלקים גדולים של העיר וגם להנות מהרכיבה על אופניים. הסיור לוקח שלוש שעות ומספיק להקיף הרבה. זו אחת הדרכים הטובות ביותר להכיר את החלקים השונים של ורשה.

להזמנת כרטיסים

סיור פרטי לגטו ורשה

סיור בן שלוש שעות שייקח אתכם מהמלון שלכם ויראה לכם את הנקודות המשמעותיות ביותר שיש בגטו של ורשה. תעברו בדרך הגבורה ותראו את שתים עשרה אבני הזיכרון שנמצאות לאורכו. כמובן תראו גם את האנדרטה המיוחדת לזיכרון השואה ותעברו דרך המוזיאון לתולדות ההתיישבות היהודית בפולין. חשוב להכיר את ההיסטוריה שלנו בזמן חופשה בעיר כמו וורשה.

להזמנת כרטיסים.

סיור אחר הצהריים בעיר העתיקה

אם אתם נמצאים זמן מוגבל בורשה ואתם רוצים לנצל את שעות אחר הצהריים כדי לראות את כל המקומות המשמעותיים של העיר העתיקה בורשה זה יכול להיות הסיור הכי טוב בשבילכם. מדובר בסיור של שלוש שעות שעובר בנקודות החשובות של העיר, ואחר הצהריים הוא זמן נהדר לטיול רגלי.

להזמנת כרטיסים

סיור מקצועי בטירה המלכותית.

אם אתם רוצים להעמיק יותר מהייר הרגיל, אתם מוזמנים לסיור ארוך בטירה במלכותית עם הסברים מקיפים על כל המקומות שבהם תעברו. הסיור הוא סיור שאורך בין שעתיים לשלוש והוא מתעכב על כל הפינות הנסתרות של הטירה המלכותית עם מדריך מקצועי.

להזמנת כרטיסים

סיור קולינארי בעיר העתיקה

סיור שמשלב שתיים מההנאות הגדולות ביותר בכל חופשה – אוכל ומקומות יפים. הסיור מעביר אתכם בכל המקומות היפים של העיר העתיקה ובאותו זמן אתם גם תזכו לטעום מכל המנות המסורתיות של המטבח הפולני.

להזמנת כרטיסים.

סיור טעימות מהבירה של ורשה.

סיור שכולל טעימה של כמה סוגים של בירות שמיוצרות בורשה, החל מבירה פולנית עתיקה וכלה במגוון של בירות מודרניות ומיוחדות. הסיור עורך בין שעתיים לבין ארבע שעות. תשתדלו לא לצאת ממנו שיכורים מדי.

להזמנת כרטיסים.

טיול לילי לבארים של ורשה עם משקאות חינם

אם אתם רוצים להכנס לסצינת הבארים של ורשה ולא יודעים איך לעשות את זה בעצמכם כדאי לכם לקחת את הסיור הזה שייתן לכם גישה התחלתית בת שעה לבארים הכי טובים בעיר, כולל ארבע שוטים של משקאות לבחירתכם. אחרי הסיור תוכלו להמשיך להנות לבד מהמקומות שראיתם לבלות אל תוך הלילה.

להזמנת כרטיסים.

סיור פרטי בחלקים הקומוניסטים של העיר

סיור שינסה להחזיר אתכם לחוויה שהרגישו הפולנים בתקופה הקומוניסטית הארוכה והקשה של העיר. הסיור הוא סיור פרטי שנערך במיניבוס רטרו מהתקופה שעוזר להכנס לחוויה ועובר במקומות פחות מוכרים להרבה מהתיירים.

להזמנת כרטיסים.

סעודה בחושך בורשה

הבדיחה אומרת שפולנית אוכלים בחושך לבד. הסיור הזה מאפשר לכם לטעום קצת מהחוויה. בסיור תגיעו למסעדה שמאפשרת חוויה יוצאת דופן של סעודה שלמה שמוגשת לכם בחשיכה מוחלטת. יש גם בישראל מקום דומה שנקרא דיאלוג בחשיכה. חוויה פוקחת עיניים.

להזמנת כרטיסים

מדריכים בעברית בורשה

אחת האפשרויות המעניינות ביותר לטיול היא על ידי מדריך שיודע לדבר את השפה שלנו. יש בפולין ובורשה כמה מדריכים דוברי עברית שהם מקצועיים מאוד וכדאי לקבוע איתם סיור. אין ספק שסיור איתם ישדרג את היכולת שלכם להנות מהטיול. בדרך כלל הם גם יוכלו לתת לכם טיפים להמשך הטיול שלכם בפולין.

<!–- /stk-start:posts/template –-><!–- /stk-end:post/template –->

כתיבת תגובה