כל המידע על חופשה בורשה

ורשה היא עיר הבירה של פולין ואחד ממוקדי התיירות העיקריים שלה. וורשה הפכה בשנים האחרונות לאחת הערים האהובות ביותר לחופשה על ידי ישראלים רבים בגלל המחירים הזולים ואפשרויות התיירות הרבות.

ורשה היא עיר שכדאי מאוד לראות בה את האתרים ההיסטוריים היפים של העיר העתיקה ושל העיר החדשה. ורשה מלאה במוזיאונים מאוד גדולים ויפים, יש בה אפשרויות טובות מאוד של קניות וגם לילדים יש מה לעשות במוזיאון המדע ובפארק המים.

המלונות בורשה ובפולין בכלל זולים הרבה יותר מאשר המלונות במערב אירופה והם מאפשרים לינה ופינוק הרבה יותר גדולים מאשר באזורים אחרים בעולם. אספנו כאן חלק מהמלונות המומלצים ביותר באזור.

<!–- /stk-start:posts/template –-><!–- /stk-end:post/template –->

שדות תעופה בורשה

לורשה יש שני שדות תעופה שיש אליהם טיסות מישראל. שדה התעופה המרכזי של ורשה הוא שדה התעופה שופן ונמל התעופה השני הוא נמל התעופה מודלין שנמצא במרחק יותר גדול מורשה.

שדה התעופה שופן

אתר אינטנרט

שדה התעופה פרדריק שופן הוא שדה התעופה הבינלאומי הכי גדול בפולין וחצי מהטיסות של פולין עוברות דרכו. זהו שדה תעופה גדול ומרשים עם כל השירותים שאתם מצפים למצוא בשדה תעופה כזה. בשדה יש דיוטי פרי גדול יחסית, וניתן למצוא בו הרבה מאוד פעמים מבצעים טובים על מוצרי אלכוהול.

השדה נמצא בדרום העיר ורשה, וכדי לנסוע לחלקים התיירותיים יש לכם שתי אפשרויות. אפשרות אחת היא לנסוע בעזרת מונית שתעלה לכם בסביבות 40 זלוטי או בעזרת תחבורה ציבורית. ניתן לנסוע עם רכבת עד למרכז העיר או בעזרת קו 175.

שדה תעופה ורשה מודלין.

אתר אינטרנט

שדה תעופה קטן הרבה יותר שהיה פעם שדה תעופה צבאי ועבר בשנים האחרונות לשמש גם לצרכים אזרחיים. שדה התעופה משמש את חברת ריינאייר בטיסה מישראל.

שדה התעופה מרוחק כארבעים קילומטר מהעיר עצמה והוא נמצא בעיירה שנקראת נובידבור מזובייצקי (nowy dwor mazowiecki). ניתן להגיע לורשה עצמה בעזרת רכבת או בעזרת מונית.

שוק כריסמיס בורשה

שוק הכריסמיס בורשה יתקיים השנה מה26 בנובמבר ועד השישי בינואר. השוק נערך בכיכר המרכזית של העיר העתיקה והוא כולל דוכנים רבים. השילוב של הדוכנים והקישוטים על חומות העיר נעשה באופו מאוד יפה ומרשים.

  • קונצרטים של מוסיקה בורשה. אתר.
  • כרטיסים לפסטיבלים בורשה. אתר.

המשך חופשה בפולין

חלק לא קטן מהתיירים בורשה ממשיכים ממנה לטיולים נוספים בפולין. אפשרות אחת להמשיך חופשה היא בנסיעה צפונה לכיוון פוזנן (שלוש שעות נסיעה) או גדנסק (שלוש וחצי שעות נסיעה) והגמים המזוריים. אפשרות שנייה להמשיך את החופשה לדרום פולין לכיוון קרקוב או קטוביץ (הנסיעה לשניהם היא שלוש וחצי שעות נסיעה) ולהרי הטטרה.

לקריאה נוספת – בלוגים על ורשה

כתיבת תגובה