איך למצוא טיסה זולה לסידני אוסטרליה

טיסה לסידני שבאוסטרליה היא בדרך כלל עניין יקר מאוד וארוך מאוד ולכן אנשים שרוצים או צריכים לטוס לסידני מחפשים איך לחסוך בעלויות הטיסה. כדי להשוות בחרתי לחפש טיסות לחודש מאי 2018. הטיסות המהירות ביותר הן דרך בנגקוק והן לוקחות 22 שעות והמחיר שלהן הוא מעל 1200$ לכל כיוון. זה מחיר מאוד מאוד גבוה לטיסה, וניתן לטוס במחירים הרבה יותר זולים.

טיסה עם עצירת ביניים.

כדי להוריד את המחירים, הרבה מטיילים בוחרים לעשות טיסות עם עצירות יותר ארוכות שמוזילות את המחיר. טיסות כאלו עולות לפחות כ- 650 $ לכיוון בחודש מאי. זהו מחיר הרבה יותר סביר אבל הבעיה היא שהטיסות שאנחנו מוצאים במחירים כאלו לוקחות מעל 26 שעות ומגיעות הרבה פעמים לאזור 30 שעות. מי שמסוגל לטוס בטיסות כאלו ארוכות יכול לחפש טיסות כאלו. כדי למצוא טיסה כזו אנו נשתמש באתר KIWI. אנחנו מעוניינים בטיסה זולה יחסית שלא עושה עצירת ביניים באחת הבירות הערביות, עם מקסימום שתי עצירות ביניים ואחת כזו שהיא לא רוכה מדי. בקישור הזה עשינו אפשרות חיפוש עם כל התנאים האלו.

אנחנו פשוט צריכים להוסיף לתוצאה שבקישור את התאריך שבו נוח לנו לצאת לדרך. אפשר להוסיף תאריך מדוייק אבל אם יש לנו גמישות של טווח מסויים של תאריכים שבהם אנחנו יכולים לצאת עדיף לסמן את התאריכים כטווח תאריכים כי בדרך כלל זה מוזיל את העלויות.

KIWI תאריכים לבחירה
אחרי שנסמן את התאריכים הרצויים אנחנו נקבל רשימה של טיסות אפשריות רצופות לסידני ובנחר באחת מהן.

רוב האנשים יודעים שלטוס כל כך הרבה שעות ולחכות שעות ארוכות בשדות תעופה הוא עניין לא נוח בכלל. בגלל זה נוסעים רבים לסידני מרגישים שיש להם רק שתי אפשרויות או מחיר בשמיים או חוויית טיסה בלתי אפשרית.

תמונת נוף סידני

טיסה עם עצירה למספר ימים

בפוסט הזה אנחנו ננסה ללמד שיטה שדרכה ניתן למצוא טיסות במחיר נמוך יותר עם עצירה לטיול ביניים של יום או כמה ימים בסינגפור, בהונג קונג, בבנגקוק או בביג'ינג. האפשרות הזו היא ממש נהדרת. קודם כל היא חוסכת לנו במחירי הטיסה. היא גם מאפשרת לנו לטוס בנוחות יחסית עם טיסות הרבה יותר קצרות כשיש מנוחה משמעותית בין הטיסות, ומעבר לכך אנחנו מרוויחים עוד טיול נוסף בעיר נוספת בדרך. רוב המטיילים שטסים לאוסטרליה ישמחו לעשות טיול קצר נוסף באחת הערים האלו באותו מחיר ולפעמים אפילו במחיר יותר נמוך. כמובן שהאפשרות הזו לא מתאימה למי שמאוד ממהר ולא יכול לקחת כמה ימים מנוחה לטיול והנאה בדרך.

כדי לחפש אנחנו נשתמש במנוע חיפוש שנקרא KIWI או סקייקיפר שהוא מאוד נוח לצרכים שלנו. אנחנו נתחיל מחיפוש של טיסה לסינגפור או בייג'ינג או הונג קונג או בנגקוק בתאריכים שנוחים לנו להתחיל את הטיסה. בקישור הזה יש חיפוש מוכן לכל המקומות האלו ביחד וכדאי להשתמש בו.

אחרי שבחרנו את התאריכים הנוחים לנו יופיעו לנו התוצאות האפשריות לטיסה בין המקומות השונים שבחרנו כמו בדוגמה הזו:

אפשרויות טיסה דרך סינגפור הנגקוק בייג'ינג והונג קונג
שימו לב, לא בטוח שאלו המחירים שנקבל לחלק הראשון של הטיסה כי יכול להיות שמדובר במחירים של טיסות לא נוחות אבל זה נותן לנו כיוון. כמובן שבבחירה של המקום שבו נבחר לעצור לטיול אנחנו נקח כמה שיקולים בחשבון כמו המחיר של הטיסה וכמו המקום שבו היינו רוצים לטייל לכמה ימים.

כדאי לקחת בחשבון שלחלק הראשון של הטיסה, הטיסה הקצרה ביותר במחיר סביר תהיה לביג'ינג (כ13 שעות) להונג קונג (16 שעות) לסינגפור (16 וחצי שעות) ולבסוף לתאילנד (18 שעות). מצד שני המשך הטיסה לסידני מביג'ינג יהיה הארוך ביותר מביג'ינג (כ17 שעות) והכי מהיר מסינגפור (כ7 שעות). נבחר באחד מהמקומות הללו לטיול ביניים ונלחץ עליו ונקבל את כל אפשרויות הטיסה בתאריכים שבחרנו. במקרה שלנו בחרתי לבדוק טיסה דרך סינגפור.

מנוע חיפוש KIWI - אפשרויות

בחירת טיסות.

כשאני נכנס לדף התוצאות אני רואה שיש לי אפשרות לבחור טיסה מומלצת, הטיסה הזולה ביותר או המסלול הקצר ביותר. בדרך כלל כדאי לבחור בטיסות המומלצות על ידי מנוע החיפוש כי יש בהם איזון בין מהירות הנסיעה לבין זמן הטיסה. במקרה שלנו מדובר בטיסה של 16 וחצי שעות שעולה 381$. כשאני נכנס לפירוט של התוצאות אני רואה שמדובר בטיסה שעוצרת באתונה למשך כשעתיים.

סינגפור דרך אתונה
אני מחליט להמשיך עם הטיסה הזו לראות כמה יעלה לי להשלים טיסה לסידני. לצורך המשך הבדיקה אני רושם לי בצד את פרטי הטיסה שראיתי. במקרה שלנו מדובר שטיסה שיוצאת ב01.05 לסינגפור דרך אתונה. לשלב הבא אנחנו נשתמש בכלי של סקייקיפר שנקרא מספר ערים, שהמעבר אליו נמצא בשורה שמעל תיבת החיפוש.

KIWI מספר ערים
מיד אחרי שאני בוחר באפשרות הזו תיבת החיפוש תשתנה קצת כמו בתמונה. אני משנה את התאריך בתיבת הזמן לתאריך של הטיסה הזולה שמצאתי (במקרה שלי ל01.05). ואז אני לוחץ על הכפתור של הוסף טיסה כדי להוסיף את הטיסה לסידני.

הוספת טיסה נוספת
מיד נפתחת לי עוד שורה שמאפשרת להוסיף עוד טיסה מסינגפור. אני אשתמש בה ואכתוב ביעד סידני ואגש לבחור תאריך לטיסת המשך. כשאני בוחר תאריך מנוע החיפוש ייתן לי את כל האפשרויות בתאריכים שמגיעים אחרי הטיסה הראשונה שלי ויוסיף את המחירים שלהם.

טיסות לסידני
עכשיו אני צריך לבחור כמה זמן אני רוצה לטייל בסינגפור בדרך לסידני. אני תמיד אתחשב גם בשאלה כמה זמן אני רוצה לטייל, וגם באפשרויות המחיר בימים השונים. במקרה של הדוגמה אני בוחר להישאר כמעט שבוע בסינגפור ולהמשיך לטוס בשישי לחודש אבל יכולתי לבחור גם יום אחד ולטיס בשלישי או ברביעי. הבחירה שלי נתנה לי טיסה לסידני במחיר כולל של 592$. לפעמים כדאי לשחק קצת ולראות איך הזזה של יום לכאן או לכאן משנה את המחיר. שני חלקי הטיסה שלי הם באורך הגיוני של 16 שעות ושמונה שעות עם ארבעה לילות בסינגפור באמצע. עכשיו אפשר להשלים את ביצוע ההזמנה של הטיסה.

אם הייתי בוחר לטוס דרך בייג'ינג הייתי יכול לעשות זאת ב640$, דרך הונג קונג ב690$ ודרך בנגקוק ב670$ אבל בחודשים אחרים יכולים להיות מחירים אחרים לכל עיר.

בדרך חזרה נעשה פעולה דומה. נכנס לקישור הזה ונקבל את התוצאות הטובות ביותר לטיסות מארבעת הערים האלו לתל אביב. אחרי שנבחר את התוצאה הטובה ביותר נוסיף לטיסה הזו עם האפשרות של מספר ערים טיסה נוספת מסידני לעיר המבוקשת. שימו לב, אמנם השורה שנוספה היא אחרי הטיסה הראשונה שבחרנו אבל אחרי שנבחר לטיסה מסידני תאריך מוקדם יותר הסדר של השורות צפוי להתחלף.

מוזמנים ללמוד עוד על טיסה עם טיול בעצירת ביניים

בהצלחה בטיסה ובטיול לסידני.

כתיבת תגובה