טיסה לפיליפינים במחיר זול – מדריך

מים כחולים בפיליפינים

טיול בפיליפינים הוא אחד החוויות העוצמתיות ביותר בעולם הטיולים, והוא מאפשר הצצה לנופים ולתרבות שנשארה בשרשרת האיים המופלאה הזו. כל מי ששמענו שטייל באיים האלו חזר בהתלהבות גדולה מהחופשה שלו. הבעיה של חופשה בפיליפינים היא המחיר של הטיסה.

מחיר טיסה לפיליפינים מהארץ, הכולל עצירת ביניים, הוא מאוד יקר וקשה למצוא טיסות למנילה בפחות מאלף דולר. לערים אחרות בפיליפינים, פשוט לא ניתן למצוא טיסה. בנוסף למחיר היקר, קושי נוסף הוא שאין טיסות ישירות מישראל לפיליפינים.

חיבור שתי טיסות עד לפיליפינים

המחיר של טיסות למנילה הוא מאוד יקר אפילו כשטסים עם עצירת ביניים. טיסה כזו יכולה להגיע בקלות לאלף דולר ומעלה לטיסה הלוך ושוב. בסרטון ובפוסט אנחנו ננסה להסביר על שיטה להוזלת המחירים למנילה בעזרת קניית שני כרטיסי טיסה נפרדים. השיטה מבוססת על חיפוש עצמאי של חיבורים של טיסות כך שנמצא את המחירים הזולים ביותר לטיסה. קחו בחשבון שהזמן הכולל של הטיסה על פי האפשרות הזו יהיה הרבה יותר ארוך אבל החיסכון עשוי להגיע ל400 – 500 $ לטיול, ולחלק גדול מהאנשים בשביל חיסכון כזה גדול שווה לסבול את חוסר הנוחות.

יש מספר ערים בעולם שניתן למצוא מהן טיסות הרבה יותר זולות לפיליפינים כמו רומא או אתונה. אנחנו נחפש טיסות מהערים האלו לפיליפינים ואחר כך נחפש טיסות מהארץ לערים האלו. הסכום הכולל יהיה בדרך כלל הרבה יותר זול מאשר טיסה מהארץ לפיליפינים. למעשה, אנחנו נעשה בעצמנו את העבודה שהייתה צריכה להיעשות על ידי סוכני הנסיעות ונרוויח על ידי כך כסף.

אז איך עושים את זה? לפניכם הוראות מפורטות:

נכנס למנוע החיפוש סקייסקינר ונחפש בעזרתו טיסות מאתונה לפיליפינים (נכתוב באנגלית Philippines). אנחנו מקווים שכבר קראתם את המדריך שלנו בנושא – איך לחפש טיסה זולה, ואתם יודעים למצוא את הטיסה הטובה ביותר שניתן למצוא מאתונה לפיליפינים.

טיסה דרך אתונה או רומא

באתונה ניתן למצוא בדרך כלל מבחר גדול של ערים בפיליפינים שניתן לטוס אליהן והמחיר הוא בסביבות 500$ לטיסה הלוך ושוב. אחרי שמצאנו את הטיסות המתאימות ביותר בשבילנו מאתונה לפיליפינים נרשום את כל הטיסות האלו בצד, ואז נחפש טיסות זולות באותם תאריכים מרומא לפיליפינים כדי להשוות את המחירים בין שתי הערים. שימו לב, בדרך כלל אין טיסות מרומא לחודשים רבים מראש אלא רק לחמישה – שישה חודשים. גם כאן נגלה שאפשר למצוא טיסות מרומא למנילה במחירים של 400 – 500$ לטיסה הלוך ושוב.

אחרי שמצאנו את האפשרויות הזולות ביותר לטיסה מרומא ואתונה לפיליפינים אנחנו פנויים לחפש גם טיסות מתאימות מתל אביב לרומא ואתונה, כך שנצליח לחבר בין הטיסות השונות. המחירים של טיסות מישראל ליעדים האלו מאוד זולים וניתן למצוא פעמים רבות טיסה באזור 150$ הלוך ושוב (ועם קצת מזל אפילו בפחות). לפעמים נרצה להוסיף עוד קצת כסף בטיסות האלו בשביל להוסיף מזוודה. רוב הטיסות הזולות ליעדים הללו הן טיסות לאו קוסט, אבל גם בתוספת מזוודה, עדיין המחיר לא כל כך יקר.

המחיר הכולל של טיסה לפיליפינים בשיטה הזו יעלה בין 550 – 750 דולר. אמנם מדובר בשיטה קצת יותר מסובכת אבל מדובר על חיסכון מאוד משמעותי. בשביל להצליח לחסוך צריך לפעמים להשקיע קצת זמן וחשיבה.

כדאי לשים לב שיש מספיק זמן בין הטיסה מתל אביב לרומא או אתונה, לבין הטיסה הבאה כדי שלא נפספס את הטיסה הבאה. כיוון שהקישור בין הטיסות נעשה לבד ולא על ידי חברת נסיעות או חברת תעופה אם לא נספיק לטיסת הקונקשן זה יהיה באשמתנו ואנחנו נפסיד את הטיסה.

אפשרות להוסיף בדרך טיול באירופה

אפשר לנצל את ההזדמנות שקנינו כרטיס טיסה נפרדים ולהינות מיום או יומיים באתונה וברומא בדרך לפיליפינים או בחזרה. כדי לעשות את זה פשוט צריך לחפש טיסות במרחק של כמה ימים והנה הרווחתם עוד נופש באותה הזדמנות. ניתן לקרוא על השיטה הזו עוד במדריך המיוחד שלנו להפיכת טיסה עם עצירת ביניים לשתי טיסות. כמובן שבמקרה כזה נצטרך לשלם גם על הלינה באתונה או ברומא. (גם במלונות ניתן לחסוך דרך השיטה שלנו להזמנת מלון בזול).

מי שלא מעוניין בכך יחפש טיסות קרובות אחת לשנייה וכך יוכל לחסוך כסף בטיול דרך הוזלת הטיסה באופן משמעותי.

אנחנו מקווים שהמדריך עזר לכם. אם אתם צריכים עוד עזרה כתבו לנו בתגובות.

כתיבת תגובה