רומניה

יעד תיירות פופולרי חדש


בשנים האחרונות רומניה הופכת להיות אחת המדינות הפופולריות ביותר למטייל הישראלי. השילוב הנהדר בין מחירים זולים במיוחד ונופים משגעים וערים עתיקות מימי הביניים מושך את התייר הישראלי. כיוון שרומניה היא יעד יחסית חדש לתיירים ישראלים קצת קשה למצוא חומר טוב על תיירות במדינה הנחמדה הזו, ולכן ניסינו לכתוב מדריך מפורט על כל המקומות היפים שאפשר לטייל בהם ברומניה
.

היום יש הרבה מאוד טיסות ישירות בין רומניה לישראל. הערים שאליהן מגיעות טיסות ישירות הן בוקרשט, סיביו, קלוז' נאופקה, יאשי, טימישוארה וקראיובה. יש מספר חברות תעופה שטסות לרמניה, בינהן אלעל, טרום (החברה הלאומית הרומנית) וויזאייר. לאחרונה התפרסמו ידיעות שגם ריינאייר מתכננת להתחיל עם טיסות ישירות לרומניה.

אזורי טבע ברומניה

ברומניה יש אזורי טבע מדהימים ומרשימים שמזכירים את היערות הגדולים של שוויץ. כמובן שבחורף באזורים רבים של רומניה השלג גורם לנופים להראות עוד יותר יפים למטייל הישראלי. ניתן לקרוא באתר מדריכים על מספר אזורי טבע מדהימים של רומניה.

חופשה בדלתה של הדנובה

אזור הדלתה של הדנובה הוא אחד מאזורי הטבע הפראיים היפים ביותר ברומניה. שלושת הפלגים שמובילים את המים לשפך הים השחור מאפשרים שיט עם נוף פראי וצפרות מדהימה.

מידע כללי על רומניה.

הטיול ברומניה מאפשר טיולים ארוכים עם נסיעה ממקום למקום בתוך רומניה. בפוסט הזה אנחנו מביאים אפשרויות שונות לנסיעה בין ערים שונות ואזורים שונים של רומניה.

השכרת רכב ברומניה

שכירת רכב ברומניה אפשרית דרך כמה חברות השכרה, חלקן מקומיות וחלקן בינלאומיות. במאמר הזה אנחנו מפרטים את כל אפשרויות השכירות של רכבים ואת אפשרויות הביטוח.

מסלולי טיול ברומניה

רומניה מאפשרת הרבה מאוד מסלולי טיול של כמה ימים ברכב. אנחנו מציעים בשבילכם כמה מההצעות הטובות לטיול ברומניה.

מסע בעקבות האגדה של דרקולה

סיפור האימה של דרקולה נכתב בעקבות רוזן אמיתי בשם וולאד השלישי, שניתן לטייל בעקבותיו במקומות תיירותיים רבים ברומניה.
ניתן לקרוא על ההיסטוריה שלו ועל מקומות התיירות.

חופשת חורף ברומניה – סקי ושוקי כריסמיס

חופשת חורף ברומניה יכולה להיות חוויה טובה בזכות האפשרות למצוא חופשת סקי במחירים זולים בהרבה מהארץ או מארצות מבוססות יותר באירופה, וגם בגלל שוקי הכריסמיס היפים שמעטרים ערים רבות ברומניה.

נסיעות ותחבורה ציבורית ברומניה

הטיול ברומניה מאפשר טיולים ארוכים עם נסיעה ממקום למקום בתוך רומניה. בפוסט הזה אנחנו מביאים אפשרויות שונות לנסיעה בין ערים שונות ואזורים שונים של רומניה. ניתן לקרוא על הדרכים השונות לטייל ברכב פרטי או בתחבורה ציבורית ועל היתרונות של כל דרך

הטיסות הכי זולות לרומניה לחודשים הקרובים

רפורמת השמיים הפתוחים שינתה את מחירי הטיסה לחו"ל להרבה מאוד ארצות, אבל רומניה היא אחת הארצות שבה המחירים של הטיסות ירדו באופן הכי משמעותי. בואו לראות את מחירי הטיסות הזולות לחושים הקרובים.

ערים מרכזיות ברומניה.

אתם מוזמנים להשתמש במדריכים שלנו לערים העיקריות ברומניה.

כל המידע על סיגישוארה רומניה – כל האטרקציות, המלונות והטיולים.

מה לעשות בחופשה בסיגישוארה? ניסינו לרכז בשבילכם את האטרקציות העיקריות, המלונות המומלצים והטיולים היפים שיש בסיגישוארה ברומניה. אם אתם רוצים להוסיף עוד נקודת עניין או לתקן טעות, אתם מוזמנים להוסיף בתגובות. סיגישוארה היא אחת הערים היפות של רומניה שנמצאת בחבל טרנסילבניה שבצפון רומניה. העיר העתיקה של סיגישוארה היא מהערים העתיקות שנשמרו בצורה הטובה ביותר באירופה,…

כל המידע על סינאיה – כל האטרקציות, המלנות ואפשרויות הסקי

העיירה סינאיה שנמצאת בדרך שבין בוקרשט לבראשוב היא אחת מעיירות הנופש היפות ביותר ברומניה. ניתן לראות בעיירה את טירות פלאש ופלישור העתיקות, וניתן לעלות ולראות את הרי בוצ'ג'י היפים ברכבלים ולהמשיך ולטייל באגם בולבוצ'י ובמערת לאלומיטה.

כל המידע על בראשוב – כל האטרקציות, המלונות, הקניות, חיי הלילה והפעילויות לילדים

בראשוב היא אחת הערים המטוילות ביותר על ידי התיירים הישראלים בגלל העיר העתיקה היפה, הנוף ההררי המדהים, ההר המושלג שנמצא ליד בפיואנה בראשוב, פארק החבלים המפורסם ועוד. בדרך מבוקרשט לבראשוב ניתן לעצור בעיר סינאיה היפה שבה ניתן לראות את ארמון פלאש, לעלות להרי הבוצ'ג'י ברכבלים ולטייל בנופים היפים של האזור.

כל המידע על יאשי – כל האטרקציות, המלונות, הקניות והטיולים.

ארמון התרבות מה לעשות ביאשי רומניה? ריכזנו בשבילכם את כל האטרקציות העיקריות, את כל המוזיאונים, הפארקים, המלונות, הטיולים ומידע על שדה התעופה ועל תחבורה ציבורית. אם יש לכם הוספות או תיקונים, אתם מוזמנים להגיב. במסגרת מהפכת השמיים הפתוחים חברת וויזאייר פתחה קו ישיר בין תל אביב לבין יאשי שברומניה במחירים זולים, ולכן נוצר מצב שהעיר…

כל המידע על קלוז' נאפוקה – כל האטרקציות, המלונות, הקניות, חיי הלילה והטיולים.

מה לעשות בחופשה בקלוז' נאפוקה ברומניה? אספנו בשבילכם את כל האטרקציות, המוזיאונים, הטיולים, המלונות, הקניות ועוד. אם יש לכם הערות או תיקונים נשמח שתכתבו לנו בתגובות. בשנים האחרונות קלוז' נאפוקה הפכה להיות יעד מוכר מאוד להרבה מטיילים ישראלים בגלל טיסות הלואו קוסט של חברת וויזאייר לעיר. העיר עצמה והאזור כולו הוא אחד המקומות היפים שיש…

כל המידע על חופשה בטימישוארה

בשנים האחרונות הצטרפה העיר טימישוארה ברומניה לערים הרבות שיש אליהן טיסה זולה מישראל על ידי חברת וויזאייר. טימישאורה היא אחת הערים הגדולות ביותר ברומניה והיא עיר המחוז הגדולה של אזור באנאט. שדה התעופה של טימישוארה כתובת: str. Aeroport, nr. 2 טלפון: 40-256-386-08+ אתר: aerotim.ro/en. מייל: office@aerotim.ro שדה התעופה של טימישוארה הוא שדה תעופה קטן – בינוני בגודלו עם…

כל המידע על בוקרשט – כל האטרקציות, המלונות, חיי הלילה והפעילויות לילדים.

בוקרשט היא עיר הבירה של רומניה, ואחד היעדים המרכזיים התיירותיים ברומניה. בעיר יש הרבה מאוד בניינים עתיקים יפים כמו שער הניצחון הרומני, כיכר המהפכה, האתנאום הרומני וארמון הפרלמנט שבנה הרודן צ'אושסקו. בוקרשט היא עיר אירופאית גדולה שיש בה הרבה פארקים ומוזיאונים גדולים ויפים וגם הרבה אטרקציות לילדים ומבוגרים. בוקרשט יכולה להיות נקודת יציאה לטיולים רבים ברומניה.

כל המידע על חופשה בסיביו

סיביו נכנסה למפת התיירות הישראלית בעקבות הטיסות הישירות אליה. בסיביו יש את אחת הערים העתיקות היפות ביותר ברומניה כולה עם רחובות צרים וציוריים ומוזיאונים יפים. סיביו היא גם נקודת יציאה נהדרת לטיולים בבראשוב, בטירת ברן ובכביש הטראנספגרשן.

כל המידע על חופשה בקראיובה

קראיובה היא עיר אוניברסטאית גדולה בדרום המדינה שהרבה פעמים הטיסות אליה הן הכי זולות. יש בה מספר מקומות יפים לראות כמו כיכר הפרקפטורה ופארקעם יפים והיא מאפשרת לצאת לטיול לאזורי הדנובה שגובלים בסרביה.

סמלים שונים של רומניה
Designed by Aranjuezmedina