מדריך לקניית בירקנשטוק בזול מאמזון

הנעליים והכפכפים של בירקנשטוק זוכים בשנים האחרונות לפופולריות הולכת וגדלה. הכפכפים האלו פשוט כל כך נוחים שמי שהתרגל ללכת איתם לא יצליח אחר כך ללכת עם שום נעל אחרת. הם נותנים תחושה של הליכה על עננים.

הבעיה היא שהמחיר של הכפכפים האלו בארץ הם מאוד יקרים בהשוואה למחיר שלהם באירופה, ולכן אנחנו ממליצים לקנות אותם מאמזון גרמניה במחיר הרבה יותר זול מהמחיר בארץ.

הדגמים השונים של בירקנשטוק

לבירקנשטוק יש דגמים שונים וניתן למצוא את כולם באמזון (תלחצו על הקישורים למעבר לאתר של אמזון):

אפשר למצוא באתר עוד הרבה מאוד כפכפים של בירקנשטוק מסוגים שונים. אם אתם רוצים למצוא עוד מהנעליים של בירקנשטוק באמזון פשוט תכנסו לקישור ותכתבו בשורת החיפוש Birkenstock. אחד היתרונות בקנייה מאמזון היא המגוון הגדול של דגמים שניתן למצוא.

קניית בירקנשטוק מאמזון גרמניה

ממשק באנגלית

לאמזון גרמניה יש שני ממשקים -- אחד בגרמנית ואחד באנגלית. סביר להניח שלרוב המשתמשים הישראלים הממשק האנגלי יהיה יותר נוח. עקרונית, הקישורים שלמעלה אמורים להעביר אתכם לגירסה האנגלית, אבל אם זה לא קרה פשוט תשנו את השפה. כדי לעשות את זה צריך ללחוץ על הסימן של העולם שנמצא בשורה למעלה (כמו בעיגול האדום בתמונה) ולבחור EN.

אמזון גרמניה בחירת שפה

אמינות ושירות

אחת הסיבות העיקריות שבגללן אמזון כל כך מצליחה בעולם היא העובדה שהיא מספקת שירות ללקחות שלה שלא ניתן למצוא בשום מקום אחר. אם אתם עושים קנייה מאמזון אתם יודעים שאתם נמצאים בידיים טובות ובטוחות ושהם ידאגו שחויית הקנייה תהיה מושלמת.

כשאתם קומים את הכפכפים של בירקנשטוק באמזון אתם יודעים שאתם מקבלים מוצר מקורי של החברה ולא חיקוי כמו שאתם עלולים לקבל באתרים כמו אלי -- אקספרס. אתם גם יכולים להיות שקטים ולדעת שאם תהיה בעייה עם המוצר שיגיע או שתהיה בעייה עם המשלוח אמזון תטפל בעניין עד שאתם תהיו ממש מרוצים. הרבה ישראלים מופתעים לגלות שרמת שירות כזו בכלל אפשרית.

מחיר סופי בקנייה.

ייתרון נוסף שיש לקנייה של הכפכפים של בירקנשטוק דרך אמזון היא העובדה שאתם יכולים לדעת מה המחיר הסופי תוך כדי הקנייה בלי להיות מופתעים בהמשך. הרבה אנשים לא אוהבים לקנות באינטרנט מחו"ל כי הםמפחדים שבסופו של דבר יחייבו אותם בתשלום נוסף על המשלוח או על המיסים.

אמזון מתחייבת שכשאתם קומים ממנה כמוכר, אתם תקבלו את המחיר הסופי בזמן הקנייה ולא תדרשו לשלם יותר בשום מצב. גם אם יתברר בסופו של דבר שהמחיר של המשלוח או של המיסים היה יותר גבוה ממה שהם חישבו בהתחלה הם יספגו את ההפרש ולא יגלגלו אותו אליכם (אגב, אם יתברר להפך והמיסים שהם גבו היו גבוהים מדי, הם יחזירו לכם את ההפרש של המיסים).

שאלות ותשובות על כפכפי בירקנשטוק

נעל בירקנשטוק מבפנים

מה מיוחד כל כך בכפכפים של בירקנשטוק?

הייחודיות של בירקנשטוק קשורה לנוחות שלהם. החברה הותיקה הזו השקיעה הרבה מאוד במחקר על מבנה הרגליים של אנשים והצליחה ליצור מוצר שנותן תמיכה נעימה לטובה לכף הרגל למרות העובדה שמדובר בנעל פתוחה ולא סגורה. הסוליה של הנעליים של בירקנשטוק היא מאוד גמישה וחלק לא קטן מהמרכיבים של הנעליים הם מוצרים שהם פטנט ייחודי של החברה.

איך אפשר לשמור על כפכפי בירקנשטוק אחרי הקנייה?

חשוב מאוד לדאוג שהכפכפים לא ייחשפו יותר מדי לחום או ללחות, ולכן כדאי לשים לב שהם לא עומדים הרבה זמן ליד תנור חימום או מאוחסנים במקלחת או במקום סגור ומעופש. כדאי מאוד אחת לכמה ימים לעבור על הכפכפים בעזרת סמרטוט לח או מגבון כדי להוריד לכלוכים. צריך לקחת בחשבון שרוב הכפכפים של בירקנשטוק עשויים מעור שהוא מוצר טבעי ולכן הם צריכים טיפול אחת לכמה זמן.

איך אפשר לצבוע את הנעליים של בירקנשטוק?

לחברת בירקנשטוק יש צבעים מיוחדים שמיועדים לנעליים שלה. ניתן למצוא אותם בחלק מהחנויות או דרך הרשת.

האם יש כפכפים של בירקנשטוק לילדים קטנים?

לא. המומחים של חברת בירקנשטוק חושבים שהכפכפים שלהם לא טובים לצרכים של ילדים בשלבים הראשונים של ההליכה. בשלבים האלה ילדים זקוקים לאחיזה יותר חזקה של הרגל ולכן מתוך אחריות הם לא מייצרים נעליים כאלו לילדים קטנים.

האם יש סכנה להישרט מהעור של הכפכפים?

לכפכפי בירקנשטוק יש עור עבה במיוחד עם עמידות יוצאת דופן שיוצרת נוחות גדולה, אבל לאחוז קטן מהאנשים שיש להם עור מאוד עדין המגע עם העור העבה הזה עלול ליצור שריטות. אנשים עם עור עדין יכולים ללבוש את הכפכפים של בירקנשטוק עם גרביים.

האם יש לבירקנשטוק קו של נעליים לטבעונים?

כן, בשנים האחרונות בירקנשטוק נרתמה למצוא פיתרון לאנשים טבעוניים ויצרה מוצרים שאין בהם בכלל נגיעה של עור. אם אתם רוצים לחפש את הנעליים האלו תוסיפו באמזון את המילה VEGAN לשורת החיפוש.

BIRKENSTOCK - Men's Fashion Week Paris - Frühling/ Sommer Kollektion 2018

כתוב/כתבי תגובה