טיסות זולות לגרמניה בחודשים הקרובים

בדף הזה ניתן למצוא טיסות זולות לברלין, באדן באדן (היער השחור), ממינגמן, דוסלדרוף, פרנקפורט, נירנברג והמבורג.

טיסה זולה לברלין

[flight to="berl"]

טיסה זולה לבאדן באדן (היער השחור)

[flight to="bade"]

 

טיסה זולה לממינגמן

[flight to="memb"]

 

טיסה זולה לדוסלדרוף

[flight to="duss"]

 

טיסה זולה לפרנקפורט

[quetes to="fran"]

 

טיסה זולה לנירנברג

[flight to="nure"]

 

טיסה זולה להמבורג

[flight to="hamb"]

,

טיפים לטיול לואו קוסט בגרמניה

החיסכון בטיול לחו"ל לא מסתכם במציאת טיסה זולה וכדי להצליח לטייל בצורה זולה צריך גם להצליח לחסוך בטיול עצמו. גרמניה היא מדינה יחסית יקרה (למרות קמפיין המילקי המפורסם). ניסינו לאסוף בשבילכם מספר טיפים איך לחסוך כסף בטיול בגרמניה.

  • התחבורה הציבורית בגרמניה היא מאוד מוצלחת ואפשר להסתמך עליה בטיול שלכם. ברוב הערים בגרמניה ניתן לקנות כרטיס חופשי לכל האוטובוסים והמטרו, ולכן אם אתם מטיילים הרבה מאוד בתוך הערים כדאי לקנות כרטיס כזה ולנצל אותו.
  • ברכבות הבין עירוניות בגרמניה יש אפשרות לקנייה של כרטיסים מוזלים מראש (הם נקראים sparpreise). ניתן לקנות את הכרטיסים האלו משלושה חודשים לפני הנסיעה עד שלושה ימים לפני הנסיעה או עד שהכרטיסים הזולים מסתיימים ואז ניתן לקנות רק כרטיסים במחיר רגיל (normalpreis). המגבלה הגדולה על הכרטיסים האלו היא שהם לא ניתנים לשינוי מבחינת הזמנים והמסלול שלהם, ולכן כדאי להזמין אותם רק אם אתם בטוחים לגמרי לגבי המסלול שלכם. כדי להזמים כרטיסים צריך להכנס לאתר של הרכבת הלאומית הגרמנית. אפשרות נוספת להוזלת נסיעה ברכבת היא לנסוע ברכבת בסוף השבוע ולקנות כרטיס חופשי לרכבת לסוף השבוע. בכרטיס כזה ניתן ליסוע לכל מקום בגרמניה ולהוסיף עוד ארבעה אנשים שיצטרפו לנסיעה. המחיר של כרטיס כזה הוא 44 יורו, וצריך להוסיף עוד 6 יורו לכל אחד שמצטרף. ניתן לקנות כרטיס כזה כאן.
  • לחלק לא קטן מהמוזיאונים ברמניה יש יום כניסה חופשית. כדאי מאוד לעשות עבודת מחקר קטנה ולהכנס לאתרים של המוזיאונים לפני הנסיעה ולתכנן לבקר אותם ביום של הכניסה החופשית. בכל מקרה, אם אתם סטודנטים עד גיל 25 כדאי לכם מאוד להביא את כרטיס הסטודנט שלכם אתכם.
  • ברוב הערים המרכזיות של גרמניה ניתן למצוא סיורים רגליים בחינם (בדרך כלל מקובל להשאיר טיפ בסוף הסיור). הסיורים האלו יעזרו לכם להכיר את המקומות המעניינים ביותר בכל עיר.

 

 

 

כתוב/כתבי תגובה