הטיסות הכי זולות לרומניה לחודשים הקרובים

טיסות זולות לרומניה בחודשים הקרובים.
אנא המתינו בזמן שאנחנו מתקשרים לחברות בתעופה כדי לקבל את התוצאות הטובות ביותר:
קחו בחשבון שמחירי טיסות הן דבר דינמי ומשתנה.

בוקרשט

[flight to="otp"]

למדריך שלנו לבוקרשט

קלוז' נאפוקה

[flight to="clj"]

 למדריך שלנו לקלוז' נאפוקה

יאשי

[flight to="ias"]

 למדריך שלנו ליאשי

סיביו

[flight to="sbz"]

 למדריך שלנו לסיביו

קראיובה

[flight to="cra"]

 למדריך שלנו לקראיובה

טאמישורה

[flight to="tsr"]

למדריך שלנו לטימישוארה

כל הטיסות נמצאות על ידי מנוע החיפוש של סקייסקנר, ובחלק גדול מהמקרים הטיסות לרומניה נעשות על ידי חברת וויזאייר.

טיפים לחופשה זולה ברומניה

חופשה זולה לא מסתיימת בטיסה זולה (למרות שמחירים הטיסה הם חלק מאוד משמעותי מתוך המחיר של החופשה כולה). בגלל שאנחנו אתר שמתעסק בחיסכון כספי החלטנו לאסוף מספר טיפים שיכולים לעזור בחסכו כספי בזמן השהות ברומניה:

  • כמובן שההוצאה הגדולה ביותר אחרי הטיסה היא הלינה. ההפרשים בין המחירים של שכירת מלון לבין מציאת דירה דרך AIR BNB עשוי להיות הבדל מאוד משמעותי ברומניה. אבל כל זה נכון לגבי הערים. כשיוצאים למרחב הכפרי ניתן להוזיל את המחירים באופן משמעותי על ידי שכירת חדר ממקומיים באזורי הטיול שלכם. החוויה של אירוח בבתים המקומיים היא דם חוויה מאוד מעניינת של טיול ונותנת תחושה הרבה יותר חזקה של שיתוף במקום. בחלק גדול מהדירות תוכלו לקבל תמורת תוספת תשלום גם אוכל.
  • בחלק גדול מהמסעדות ברומניה יש מעין ארוחה עסקית שמוגשת במחירים הרבה יותר זולים בין השעות 10 בבוקר לבין 5 אחר הצהריים. המחירים של אורחה שלמה יכולים להגיע לאזור 20 רון (מחיר דומה בשקלים). ניתן למצוא מסעדות קרובות למקום שבו אתם נמצאים באתר הזה.
  • התחבורה הציבורית בין הערים ברומניה לא כל כך מפותחת ואמנם יש רכבות בין הערים אבל הן מאוד איטיות, ולכן אנחנו ממליצים לנסוע מעיר לעיר בעזרת רכבות רק אם יש לכם הרבה מאוד זמן פנוי. בכל מקרה, המחיר של שכירת רכב ברומניה הוא מאוד זול יחסית למחירים שאנחנו רגילים להם בשכירות במדינות מפותחות יותר.
  • יש ברומניה שתי חברות גדולות של טלפונים VIDAPHONE וחברת ORANGE המוכרת לנו, וכמעט בכל מרכז עירוני ניתן לקנות כרטיסי סים מקומיים של שתי החברות האלו וכך להמשיך לגלוש ולהפעיל את הטלפון לצרכים מקומיים במחירים מאוד זולים ונוחים.
  • אחת הדרכים הנוחות להכיר את מרכזי הערים ברומניה היא בעזרת סיורים חינמיים שמתרחשים כמעט בכל מרכזי הערים ברומניה. כמובן, שמקובל לאוד לתת טיפ אחרי השתתפות בסיורים כאלו. האתר הזה מרכז סיורים חינמיים ברחבי רומניה.

תהנו מהנסיעה שלכם.

כתוב/כתבי תגובה